Новые сообщения · Популярные темы · Горячие темы · Участники форума · Правила форума · Поиск на форуме · RSS

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Moderator  
Форум Ответственных Собаководов » ОБЪЯВЛЕНИЯ » Барахолка: куплю-продам-отдам даром » Який смартфон краще купити?
Який смартфон краще купити?
misterbicips Дата: Вторник, 02.05.2023, 23:35 | Сообщение # 1
Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 116
Статус: Offline
Привіт всім! Вирішив купити собі новий смартфон, оскільки в моєму дуже мало пам'яті та й сенсор став працювати з глюками. Порадьте мені якісний смартфон з гарною пам'яттю та камерою, і магазин, де його можна купити.
 
Levchenko Дата: Вторник, 02.05.2023, 23:37 | Сообщение # 2
Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 106
Статус: Offline
Я купував собі старий смартфон 3 роки тому і в ньому пам'яті всього 16 Гб, її зовсім не вистачає для коректної роботи додатків. Тому днями купив уже на 128 Гб, і скажу тобі це небо та земля.
 
misterbicips Дата: Вторник, 02.05.2023, 23:39 | Сообщение # 3
Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 116
Статус: Offline
От і мені з головою вистачило б 128 Гб. Скажи якщо не секрет, який саме смартфон у тебе, і залиш посилання на магазин, в якому ти його собі купував. Можливо, і мені такий варіант підійде.
 
Levchenko Дата: Вторник, 02.05.2023, 23:43 | Сообщение # 4
Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 106
Статус: Offline
Купував я собі смартфон Xiaomi Redmi Note 11 4/128GB https://ringoo.ua/smartfoni-i-telefoni/smartfoni в інтернет-магазині Алло і залишився задоволений покупкою. Пристрій має чудовий екран, потужний процесор та великий обсяг пам'яті. Камера робить якісні фото та відео.Є швидка зарядка та довга робота від батареї. Особливо потішила наявність NFC та 5G. Крім того, ціна за таку конфігурацію більш ніж адекватна. Рекомендую цей смартфон усім, хто шукає високу якість за розумною ціною.
 
isiv23789 Дата: Четверг, 01.02.2024, 14:09 | Сообщение # 5
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Статус: Offline
Приобрел Xiaomi в Интернет-магазине ЖЖУК - удобный интерфейс сайта помог выбрать подходящую модель. Доставка была оперативной, упаковка надежная. Смартфон порадовал ярким дисплеем, отличной автономностью и высокой производительностью. Рекомендую Жжук для покупки электроники!
 
Форум Ответственных Собаководов » ОБЪЯВЛЕНИЯ » Барахолка: куплю-продам-отдам даром » Який смартфон краще купити?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Вверх