Новые сообщения · Популярные темы · Горячие темы · Участники форума · Правила форума · Поиск на форуме · RSS

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Moderator  
Форум Ответственных Собаководов » НАШ ДОСУГ » Полезные ссылки » Чи даюсь кредит з 18 років?
Чи даюсь кредит з 18 років?
matildamiller Дата: Воскресенье, 19.12.2021, 14:07 | Сообщение # 1
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Статус: Offline
Чи Реально оформити кредит з 18 років без довідок і поручителів? Я самостійний, у вільний від навчання час підробляю неофіційно, в принципі гроші є. Але зараз хотів зробити дівчині дорогий подарунок до Дня народження, але до суми нахапає близько 3 тисяч. Думаю може бути кредит оформити?
 
klimlimonov Дата: Воскресенье, 19.12.2021, 14:09 | Сообщение # 2
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Статус: Offline
Це було б прекрасним рішенням, тільки не про кредит в банку ведеться мова, так адже? Я ось оформляв в МФО кредит, мені його схвалили і по суті інформації я особливо багато не надавав. В основному паспортні дані.
 
matildamiller Дата: Воскресенье, 19.12.2021, 14:10 | Сообщение # 3
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Статус: Offline
За банк я і не думаю, там мені точно нічого не схвалять і тільки час витрачу. Ось мені б теж підібрати організацію в якій мені не відмовлять і не запросить занадто багато документації. В в якій оформляли?
 
klimlimonov Дата: Воскресенье, 19.12.2021, 14:11 | Сообщение # 4
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Статус: Offline
В молодості прекрасно все, крім відсутності грошей) якщо не секрет, скажіть що плануєте придбати такого дорогого. дівчині, може бути я теж візьму на замітку, а то вже всю голову зламав що їй такого цікавого можна подарувати. Щодо кредиту, Ви можете тут оформити заявку на кредит з 18 років https://soscredit.ua/uk/kredit-onlain/onlajn-kredit-z-18-rokiv і запросити потрібну суму. Звичайно тут є можливість оформити і велику суму, але я цього не рекомендую робити, оскільки потім буде тільки складніше виплачувати все назад.
 
ravatta Дата: Вторник, 21.12.2021, 02:07 | Сообщение # 5
Стажёр
Группа: Пользователи
Сообщений: 96
Статус: Offline
Я сейчас тоже хочу взять небольшой кредит, чтоб сделать подарок своей сестре. нашла в интернете классные серебряные кольца https://sribnakraina.ua/kolca/klassicheskie/, а до зарплаты еще неделя. Сами понимаете, что надо уже делать покупки, а то перед новым годом вообще ажиотаж будет.
 
Форум Ответственных Собаководов » НАШ ДОСУГ » Полезные ссылки » Чи даюсь кредит з 18 років?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Вверх