Новые сообщения · Популярные темы · Горячие темы · Участники форума · Правила форума · Поиск на форуме · RSS

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Moderator  
Форум Ответственных Собаководов » НАШ ДОСУГ » Полезные ссылки » Допоможіть вибрати засіб від тарганів, де подивитися?
Допоможіть вибрати засіб від тарганів, де подивитися?
HzBoy Дата: Понедельник, 11.12.2023, 15:46 | Сообщение # 1
Стажёр
Группа: Пользователи
Сообщений: 91
Статус: Offline
У нас у квартирі почалися проблеми з тарганами, і це просто кошмар. Спробували вже кілька засобів із магазину, але вони якось не дуже допомагають. Може, хтось підкаже, який засіб дієвий, і де його найкраще купити? Буду вдячний за поради!
 
misterbicips Дата: Понедельник, 11.12.2023, 15:52 | Сообщение # 2
Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 130
Статус: Offline
Привіт! У мене була така сама проблема, і я знайшов чудове рішення на сайті та вирішив купити отруту від тарганів https://nasekomym.net/uk/borotba-z-targanam/ Супер зручний ресурс, з хорошим вибором засобів від тарганів. Ціни там приємно здивували, та й якість товарів на висоті. Замовляв собі гелі, все прийшло швидко, і результат перевершив очікування. Відчуваю себе як справжнім воїном у боротьбі з тарганами! Плюс, на сайті є відмінна консультація - допомогли вибрати те, що дійсно підходить. Рекомендую!
 
Форум Ответственных Собаководов » НАШ ДОСУГ » Полезные ссылки » Допоможіть вибрати засіб від тарганів, де подивитися?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Вверх