Новые сообщения · Популярные темы · Горячие темы · Участники форума · Правила форума · Поиск на форуме · RSS

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Moderator  
гроші в кредит
a_sov Дата: Четверг, 20.06.2024, 19:43 | Сообщение # 1
Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 119
Статус: Offline
Доброго дня! Шукаю гроші в кредит до зарплати. Хто користувався такими послугами? Які сервіси порекомендуєте?
 
misterbicips Дата: Пятница, 21.06.2024, 10:49 | Сообщение # 2
Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 179
Статус: Offline
Був випадок, коли до зарплати залишалося кілька днів, а гроші потрібні були негайно. Виручив Bystrocash. Взяв гроші в кредит до зарплати і процес отримання був максимально швидким та зручним. Все відбувалося онлайн, без зайвих паперів. Дуже вдячний за допомогу і рекомендую всім, хто шукає надійний спосіб отримати гроші в короткий термін.
 
ravatta Дата: Воскресенье, 07.07.2024, 19:01 | Сообщение # 3
Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 123
Статус: Offline
Дякую, це саме те, що я шукаю. Але мене цікавить відсоток ще нижчий. А так щоб можна було взяти кредит онлайн без довідок https://cashpoint.ua/vzyat-kredit-bez-spravok, тому що працюю я неофіційно. Поки що тільки тут такі умови знайшов.
 
rosalindshannon503 Дата: Вторник, 09.07.2024, 13:12 | Сообщение # 4
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Статус: Offline
Дякую, це саме те, що я шукаю
 
isiv23789 Дата: Вторник, 27.08.2024, 15:06 | Сообщение # 5
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 21
Статус: Offline
Мені потрібні були кошти терміново, але з моєю кредитною історією звертатись у банк було безглуздо. На щастя, де взяти кредит до 50000 на 60 місяців з поганою кредитною історією знайшов, це портал money-bank. Там зібрані найкращі пропозиції від українських банків та МФО, які готові допомогти взяти позику. Все зробив онлайн, що зекономило купу часу. Онлайн кредитування дійсно рятує в подібних ситуаціях.
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Вверх