Новые сообщения · Популярные темы · Горячие темы · Участники форума · Правила форума · Поиск на форуме · RSS

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Moderator  
Форум Ответственных Собаководов » ВСЁ О СОБАКАХ » Воспитание и послушание » Холодильник в Харькові!
Холодильник в Харькові!
a_sov Дата: Пятница, 12.05.2023, 17:04 | Сообщение # 1
Стажёр
Группа: Пользователи
Сообщений: 66
Статус: Offline
Привітусім! Які магазини в Харкові продають холодильники? Які характеристики
холодильника допоможуть знизити рівень споживання енергії? Буду вам вдяний за
поради і рекомендації.
 
kirilzhilenko80 Дата: Пятница, 12.05.2023, 17:05 | Сообщение # 2
Стажёр
Группа: Пользователи
Сообщений: 60
Статус: Offline
При виборі холодильника потрібно враховувати такі параметри,як обсяг камери, кількість полиць і відділень, наявність системи No Frost,
наявність функції відтаювання, клас енергоспоживання, рівень шуму, наявність
додаткових функцій, таких як льодогенератор або диспенсер.
 
taras_gamper Дата: Пятница, 12.05.2023, 17:05 | Сообщение # 3
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 22
Статус: Offline
Холодильник може знижувати рівень споживання енергії задопомогою таких характеристик, як клас енергоспоживання, наявність системи No
Frost, яка зменшує рівень утворення нальоту льоду і зберігання продуктів при
оптимальній температурі.
 
menigorek Дата: Пятница, 12.05.2023, 17:13 | Сообщение # 4
Стажёр
Группа: Пользователи
Сообщений: 61
Статус: Offline
Цитата taras_gamper ()
Холодильник може знижувати рівень споживання енергії задопомогою таких характеристик, як клас енергоспоживання, наявність системи NoFrost, яка зменшує рівень утворення нальоту льоду і зберігання продуктів при
оптимальній температурі.
Привіт, форумчани! Я звичайно рідко залишаю відгуки про покупки, але хочу зробити виключення для магазину Алло по холодильник в Одессі https://allo.ua/ua/harkiv/holodilniki/ Якось знайомий порадив мені звернутися до них за холодильником і я не пошкодував свого вибору.
Продавці були дуже привітні та відповіли на всі мої запитання. Доставка була швидкою, а холодильник працює на 100 відсотків. Я дуже задоволений обслуговуванням та якістю товару, тому рекомендую магазин Алло для покупки холодильників.
 
ravatta Дата: Понедельник, 10.07.2023, 22:25 | Сообщение # 5
Стажёр
Группа: Пользователи
Сообщений: 96
Статус: Offline
Да, на самом деле обычные холодильники не так уж и сложно достать, но если мы будем говорить про что-то более профессиональное - то там надо уже разбираться. Я так на барные холодильники https://np.com.ua/ru....dylnyky смотрю сейчас и пытаюсь определиться с тем, какой же лучше будет взять.
 
alanasoboleva086 Дата: Понедельник, 25.12.2023, 21:24 | Сообщение # 6
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 18
Статус: Offline
А мені терміново потрібно відремонтувати холодильник. Шукаю запчастини.
 
alfamir700 Дата: Вторник, 26.12.2023, 12:21 | Сообщение # 7
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 33
Статус: Offline
А який у вас бренд техніки? Дивіться, в компанії Майстер Плюс можна запчастини для холодильника підібрати. Введіть тут в пошук назву запчастини потрібної та легко зможете її знайти або дивіться самі в каталозі. Якщо виникнуть труднощі, завжди можна додатково проконсультуватися. Тут вам допоможуть та швидко доставлять замовлення по Україні.
 
Форум Ответственных Собаководов » ВСЁ О СОБАКАХ » Воспитание и послушание » Холодильник в Харькові!
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Вверх