Новые сообщения · Популярные темы · Горячие темы · Участники форума · Правила форума · Поиск на форуме · RSS

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Moderator  
Форум Ответственных Собаководов » ОБЪЯВЛЕНИЯ » Работа и услуги » Привет всем
Привет всем
maradik45 Дата: Суббота, 11.03.2023, 23:12 | Сообщение # 1
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Статус: Offline
Хто продає все таки хороший середній тютюн середньої міцності, щоб він знаєте такий і неміцний, і нелегкий був.
 
kefoxod1 Дата: Воскресенье, 12.03.2023, 01:19 | Сообщение # 2
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Статус: Offline
Привіт, друзі! Нещодавно я відкрив для себе інтернет-магазин, в якому можна купити середній тютюн для кальяну і мушу сказати, що я дуже вражений. У магазині є великий вибір смаків на вибір, а ціни дійсно розумні. Я трохи сумнівався щодо замовлення тютюну онлайн, але процес виявився дуже простим, а доставка - досить швидкою. Сам тютюн був дійсно високої якості, і, безумовно, мав чудовий середній смак. Загалом, у мене залишився дуже позитивний досвід роботи з цим інтернет-магазином, і я однозначно рекомендую його всім, хто шукає чудовий тютюн для кальяну середнього смаку.
 
likap7946 Дата: Суббота, 22.04.2023, 21:34 | Сообщение # 3
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Статус: Offline
Я Вам тоже посоветую отличный магазин Hookamarket https://hookahmarket.com.ua/katalog/tabak/ , там огромный ассортимент кальянов и табака, кроме этого внимательный, вежливый квалифицированный персонал. Покупала кальян для себя и табак, помогли с выбором, ответили на все вопросы, осталась очень довольна. Буду сотрудничать с данным магазином и дальше. Советую всем кто собирается купить табак!!!
 
Форум Ответственных Собаководов » ОБЪЯВЛЕНИЯ » Работа и услуги » Привет всем
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Вверх