Новые сообщения · Популярные темы · Горячие темы · Участники форума · Правила форума · Поиск на форуме · RSS

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Moderator  
Форум Ответственных Собаководов » НАШ ДОСУГ » Полезные ссылки » Температура при грипі не падає (Чернівці)
Температура при грипі не падає (Чернівці)
HzBoy Дата: Пятница, 27.01.2023, 17:21 | Сообщение # 1
Стажёр
Группа: Пользователи
Сообщений: 81
Статус: Offline
Скажіть, що робити, коли при грипі не падає температура? Це дружина у мене захворіла. Даю їй ацетилсаліцилову кислоту - на пару поділок впаде температура, й знов лізе. Що робити?
 
Hellibama Дата: Пятница, 27.01.2023, 17:36 | Сообщение # 2
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Статус: Offline
Якщо температура велика, та не зменшується, можна викликати швидку. Не знаю, їздять вони на такі виклики до дорослих. До дітей, знаю, їздять, але після реформи медицини там все не так, як треба.
 
fornodguest Дата: Пятница, 27.01.2023, 17:40 | Сообщение # 3
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Статус: Offline
Швидка при температурі коле "літичку", як вони называет. Літична суміш. Змушують три інгредієнти, та колють. Температуру знижаю швидко. Але дома ви такого не зробити. Тому що там й співвідношення треба знати.
 
misterbicips Дата: Пятница, 27.01.2023, 17:53 | Сообщение # 4
Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 118
Статус: Offline
При вірусних захворюваннях температура взагалі дуже погано знижуєтеся. Не треба давати ацетилсаліцилову кислоту. Краще купіть у Чернівцях у аптеці D.S. https://apteka-ds.com.ua/city/chernivtsi  При вірусних захворюваннях температура взагалі дуже погано знижуєтеся. Не треба давати ацетилсаліцилову кислоту. Краще купіть у Чернівцях у аптеці D.S.    парацетамол. При вірусних захворюваннях він краще діє. Тому що там зовсім інший принцип дії. 
Та й коштує парацетамол недорого. Можете на сайті ціну подивитися. 
А ще треба більше пити рідини. Узвар, чай з калиною, відвари трав. Навіть просту воду можна пити.   

 
Форум Ответственных Собаководов » НАШ ДОСУГ » Полезные ссылки » Температура при грипі не падає (Чернівці)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Вверх