Новые сообщения · Популярные темы · Горячие темы · Участники форума · Правила форума · Поиск на форуме · RSS

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Moderator  
Форум Ответственных Собаководов » НАШ ДОСУГ » Полезные ссылки » Купівля Іригатора у Львові
Купівля Іригатора у Львові
misterbicips Дата: Пятница, 06.01.2023, 00:18 | Сообщение # 1
Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 116
Статус: Offline
Доброї ночі! Вирішив серйозно зайнятися доглядом ротової порожнини, тому хочу купити собі іригатор, але не знаю який краще вибрати. Хто купував собі, порадьте мені якісний іригатор, та інтернет-магазин у Львові де його можна купити.
 
Levchenko Дата: Пятница, 06.01.2023, 00:20 | Сообщение # 2
Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 106
Статус: Offline
Привіт! Я давно чув про іригатор, і багато моїх знайомих ним користуються, для того, щоб максимально очистити ротову порожнину і проміжки між зубами, щітка не завжди з цим може впоратися. Я також з недавніх пір ним користуюсь, тобі можу підказати магазин де купував іригатор, там є з чого вибрати.
 
misterbicips Дата: Пятница, 06.01.2023, 00:20 | Сообщение # 3
Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 116
Статус: Offline
Привіт! А для мене можна сказати дана техніка нова, тому трохи складно обрати іригатор, такий як потрібно. Підкажи, будь ласка, який саме іригатор ти собі купував, та в якому інтернет-магазині у Львові?
 
Levchenko Дата: Пятница, 06.01.2023, 00:24 | Сообщение # 4
Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 106
Статус: Offline
Без проблем підкажу) Я перед тим як купити іригатор, читав відгуки людей, це дуже допомогло визначитись. Купив я собі іригатор Soocas W3PRO Portable Oral Irrigator, в інтернет-магазині https://allo.ua/ua/irrigatory/ в якому великий вибір якісних товарів, на всі випадки життя.

Підтримує три режими очищення для різних потреб. Водонепроникна зовнішня оболонка дозволяє використовувати девайс у ванній кімнаті, не боячись намочити його. З його допомогою, я впевнений в повній чистоті зубів, та ротової порожнини.

 
serpetskiyvaleriy Дата: Вторник, 17.01.2023, 20:41 | Сообщение # 5
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Статус: Offline
мпамтиибо
 
Форум Ответственных Собаководов » НАШ ДОСУГ » Полезные ссылки » Купівля Іригатора у Львові
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Вверх