Новые сообщения · Популярные темы · Горячие темы · Участники форума · Правила форума · Поиск на форуме · RSS

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Moderator  
Форум Ответственных Собаководов » НАШ ДОСУГ » Полезные ссылки » Купівля електросамоката у Львові
Купівля електросамоката у Львові
misterbicips Дата: Среда, 09.11.2022, 01:21 | Сообщение # 1
Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 119
Статус: Offline
Доброї ночі! Давно хотів купити собі електросамокат, і нарешті наважився. Порадьте мені якісний електросамокат, та інтернет-магазин у Львові де його можна купити. Завчасно дякую!
 
Levchenko Дата: Среда, 09.11.2022, 01:27 | Сообщение # 2
Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 110
Статус: Offline
Привіт! У нас у Львові дуже багато людей на електросамокатах, тому і я вирішив не відставати, та ще це дуже економить кошти, оскільки бензин не дешевий. Тому однозначно купуй електросамокат.
 
misterbicips Дата: Среда, 09.11.2022, 01:30 | Сообщение # 3
Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 119
Статус: Offline
Привіт! От і я хочу собі такий транспорт, але не знаю який краще купити. Підкажи, будь ласка, який саме електросамокат ти собі купував, та в якому інтернет-магазині у Львові? Можливо і я там щось підберу.
 
Levchenko Дата: Среда, 09.11.2022, 01:37 | Сообщение # 4
Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 110
Статус: Offline
Впевнений що підбереш, оскільки в магазині гарний вибір. Я собі купив Електросамокат Ninebot KickScooter F30 Black, в перевіреному інтернет-магазині https://allo.ua/ua/l-viv/jelektrosamokaty/ де великий вибір електротранспорту, по хорошим цінам.

Він оснащений великими колесами, збільшеним неслизьким майданчиком, має захист від попадання вологи, дистанційно керується додатком на базі iOS/Android. Невелика вага (15.1 кг) та складана конструкція роблять його універсальним міським транспортом.
 
romasyni Дата: Четверг, 28.03.2024, 10:45 | Сообщение # 5
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Статус: Offline
И как удобно на таком кататься?
 
ivaotliva12 Дата: Четверг, 28.03.2024, 13:57 | Сообщение # 6
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Статус: Offline
Да сейчас много кто на электросамокатах катается - удобный вид городского мобильного транспорта. Я тоже такой приобрела и в магазине https://getboom.com.ua/ заказала сумку для переноса электросамоката, антипрокольные шины. насос электрический для покачивания шин. Качество товаров супер и недорого совсем по цене.
 
Форум Ответственных Собаководов » НАШ ДОСУГ » Полезные ссылки » Купівля електросамоката у Львові
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Вверх