Новые сообщения · Популярные темы · Горячие темы · Участники форума · Правила форума · Поиск на форуме · RSS

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Moderator  
Форум Ответственных Собаководов » НАШ ДОСУГ » Беседка » Циркуляційний насос
Циркуляційний насос
natakaglo Дата: Пятница, 29.10.2021, 17:04 | Сообщение # 1
Стажёр
Группа: Пользователи
Сообщений: 41
Статус: Offline
Порадьте який циркуляційний насос обрати, на що потрібно звернути увагу? В якому магазині краще купувати щоб було вигідно?
 
katerinapetrika Дата: Пятница, 29.10.2021, 19:47 | Сообщение # 2
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 21
Статус: Offline
Тиск циркуляційного насоса повинен забезпечити подолання загального опору системи опалення руху потоку теплоносія з розрахунковою продуктивністю.
 
syhizkaja Дата: Пятница, 29.10.2021, 20:07 | Сообщение # 3
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 18
Статус: Offline
Для рециркуляції гарячої води брали ось такий насос в інтернет-магазині https://vik-21.com.ua/ua....rundfos досить хорошої якості, має безліч переваг. Зручний у використанні. Доставка по всій Україні, зручна оплата. Рекомендую, це один з кращих варіантів.

Сообщение отредактировал syhizkaja - Пятница, 29.10.2021, 20:10
 
ravatta Дата: Понедельник, 27.03.2023, 18:38 | Сообщение # 4
Стажёр
Группа: Пользователи
Сообщений: 96
Статус: Offline
А что отзывы говорят? Просто на сколько мне известно, сейчас довольно большой выбор насосов и надо не только на мощность смотреть, но так же и на фирму производителя. Я просто тоже смотрю какая цена на насос водяной и выбираю в том числе по брендам. Ох уж и не легкий это вообще выбор...
 
amaksimova500 Дата: Вторник, 16.05.2023, 12:45 | Сообщение # 5
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 37
Статус: Offline
Не зорієнтую Вас по циркуляційних насосах, а от глибинний недавно купували. Мені дали чітку марку насоса, а я вже шукала де його дешевше замовити й зрештою знайшла на https://voltar.com.ua/shop/glubinnyye-nasosy/ класний потужний глибинний насос, бо дуже вигідні ціні — рекомендую подивитись у них, можливо там є і циркуляційні.
 
Форум Ответственных Собаководов » НАШ ДОСУГ » Беседка » Циркуляційний насос
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Вверх