Новые сообщения · Популярные темы · Горячие темы · Участники форума · Правила форума · Поиск на форуме · RSS

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Moderator  
я ищу фармацевтическую компанию
dmitrijkuvsinov81 Дата: Среда, 20.12.2023, 16:46 | Сообщение # 1
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Статус: Offline
Приветствую всех! Я ищу возможность совместить свои навыки в области маркетинга с интересом к фармацевтической индустрии. Если кто-то знает о фармацевтических компаниях, ищущих специалистов по маркетингу, прошу подсказать мне об этом. Буду благодарен за любую информацию.
 
tim_shap Дата: Пятница, 22.12.2023, 10:20 | Сообщение # 2
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Статус: Offline
Фармацевтична компанія Microkhim - це місце, де я завжди знаходжу відповідь на свої медичні потреби. Їхні аптеки в Києві є одними з найкращих, і я завжди можу розраховувати на якісні продукти та допомогу фахівців.

Мені подобається, що Microkhim завжди слідкує за актуальними трендами у фармацевтичній галузі і вносить нові продукти на полиці аптек. Я можу знайти тут ліки та засоби для догляду за здоров'ям, які мені потрібні.

Персонал www.microkhim.com.ua завжди ввічливий і допоможе з вибором найкращого рішення для моїх потреб. Програма лояльності робить покупки ще вигіднішими. Рекомендую Microkhim всім, хто цінує високу якість та надійність у фармації.
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Вверх