Новые сообщения · Популярные темы · Горячие темы · Участники форума · Правила форума · Поиск на форуме · RSS

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Moderator  
Форум Ответственных Собаководов » НАШ ДОСУГ » Беседка » У якому віці треба вести дитину до дитячого офтальмолога?
У якому віці треба вести дитину до дитячого офтальмолога?
HzBoy Дата: Четверг, 23.11.2023, 17:08 | Сообщение # 1
Стажёр
Группа: Пользователи
Сообщений: 91
Статус: Offline
Добрий день! Моєму малюку три роки, і я думаю про те, коли слід вперше відвести його до офтальмолога. Чи може в такому віці вже бути якісь проблеми із зором? Як підготувати дитину до візиту до лікаря і що можна очікувати на прийомі у офтальмолога?
 
antp111 Дата: Четверг, 23.11.2023, 17:12 | Сообщение # 2
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Статус: Offline
Доброго дня! Звернення дитини до офтальмолога важливо розглядати як профілактичний захід. Відповідно до досліджень, ранні візити дозволяють вчасно виявити та лікувати різноманітні порушення зору, що може впливати на розвиток дитини.
 
fornodguest Дата: Четверг, 23.11.2023, 17:14 | Сообщение # 3
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Статус: Offline
Привіт! Моя родина вже має досвід у цьому питанні. Я вважаю, що важливо вести дитину до офтальмолога регулярно з самого дитинства, навіть якщо немає конкретних проблем. Раннє виявлення можливих проблем може значно полегшити їх лікування. Також слід дотримуватися рекомендацій лікаря та робити перевірки часу від часу.
 
Levchenko Дата: Четверг, 23.11.2023, 17:21 | Сообщение # 4
Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 118
Статус: Offline
Рекомендую перший візит до дитячого офтальмолога https://visium.com.ua/ua/uslugi/detskiy_oftalmolog/  провести приблизно у віці трьох років. Але якщо у вас виникають які-небудь занепокоєння або помічаються ознаки проблем із зором раніше, не соромтеся завітати до лікаря раніше.Проводити перевірки кожні 6-12 місяців. Дитина повинна вже розуміти, що візит до лікаря - це нормально і важливе для її здоров'я. Найголовніше - відкрита комунікація між батьками та лікарем, щоб вчасно вирішувати всі питання щодо зору дитини.
 
Форум Ответственных Собаководов » НАШ ДОСУГ » Беседка » У якому віці треба вести дитину до дитячого офтальмолога?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Вверх