Новые сообщения · Популярные темы · Горячие темы · Участники форума · Правила форума · Поиск на форуме · RSS

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Moderator  
Форум Ответственных Собаководов » НАШ ДОСУГ » Беседка » Де можна купити ігрову мишку?
Де можна купити ігрову мишку?
eviktor463 Дата: Понедельник, 19.12.2022, 23:00 | Сообщение # 1
Стажёр
Группа: Пользователи
Сообщений: 43
Статус: Offline
Всім доброго вечора. Я великий фанат різних комп'ютерних ігор і хочу купити собі нову ігрову мишку. Порадьте, будь-ласка, до якого магазину мені краще звернутися? Буду вдячний за допомогу.
 
rostikgrin1989 Дата: Понедельник, 19.12.2022, 23:03 | Сообщение # 2
Стажёр
Группа: Пользователи
Сообщений: 42
Статус: Offline
Доброго вечора і вам. Я теж люблю грати в різні комп'ютерні ігри. А звичайною мишкою багато не пограєш. Ось і купив собі місяць тому ігрову. Можу підказати в якому магазині купував.
 
eviktor463 Дата: Понедельник, 19.12.2022, 23:05 | Сообщение # 3
Стажёр
Группа: Пользователи
Сообщений: 43
Статус: Offline
Я, чесно кажучи, обійшов не один магазин і побував не в одному інтернет-магазині. Але все безрезультатно. Високі ціни і малий вибір мене розчарували скрізь. А де ви собі купували? І яку мишку можете мені порадити?
 
rostikgrin1989 Дата: Понедельник, 19.12.2022, 23:23 | Сообщение # 4
Стажёр
Группа: Пользователи
Сообщений: 42
Статус: Offline
Я вам раджу купувати ігрові миші https://www.3ona51.com/ua/gaming-mouses/ тут. Це мій улюблений інтернет-магазин геймерських товарів, в якому я купив свою мишку. Все завжди якісне і за доступними цінами. Вам я можу порадити мишку Glorious Model O Matte Black. Я собі обрав таку. Це дуже зручна, дротова миша, яка має оптичний тип сенсору. Також в ній є мультикольорове підсвічування та 6 кнопок. На сайті магазину ви можете знайти і і нші чудові варіанти. Вибір дуже великий. Вам сподобається.
 
Форум Ответственных Собаководов » НАШ ДОСУГ » Беседка » Де можна купити ігрову мишку?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Вверх