Новые сообщения · Популярные темы · Горячие темы · Участники форума · Правила форума · Поиск на форуме · RSS

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Moderator  
Форум Ответственных Собаководов » ВСЁ О СОБАКАХ » Воспитание и послушание » Хочу смартфон самсунг!
Хочу смартфон самсунг!
taras_gamper Дата: Четверг, 14.03.2024, 16:56 | Сообщение # 1
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 22
Статус: Offline
Вітаю! Шукаю місце, де можна купити Самсунг Гелексі для своїх батьків. Їм потрібен простий у використанні смартфон із хорошою камерою для відеодзвінків з онуками. Буду вдячний за поради щодо магазинів або онлайн-платформ з хорошим сервісом та прийнятними цінами.
 
a_sov Дата: Четверг, 14.03.2024, 16:56 | Сообщение # 2
Стажёр
Группа: Пользователи
Сообщений: 68
Статус: Offline
Коли шукав смартфон для батьків, звертав увагу на простоту інтерфейсу та якість зв'язку. Обрав Самсунг Гелексі в інтернет-магазині, який пропонував детальні описи моделей і зручну порівняльну таблицю. Це допомогло визначитись з вибором. Також раджу звернути увагу на акції, часто можна знайти дійсно вигідні пропозиції.
 
HzBoy Дата: Четверг, 14.03.2024, 16:57 | Сообщение # 3
Стажёр
Группа: Пользователи
Сообщений: 91
Статус: Offline
Для мене при покупці, важливим було знайти місце, де можна особисто протестувати телефон перед купівлею. Вирішив піти в магазин, де є виставкові зразки. Так батьки змогли самі спробувати телефон і визначити, що він їм підходить. Рекомендую знайти таке місце, де є ця можливість.
 
menigorek Дата: Четверг, 14.03.2024, 16:58 | Сообщение # 4
Стажёр
Группа: Пользователи
Сообщений: 63
Статус: Offline
Цитата HzBoy ()
Для мене при покупці, важливим було знайти місце, де можна особисто протестувати телефон перед купівлею. Вирішив піти в магазин, де є виставкові зразки. Так батьки змогли самі спробувати телефон і визначити, що він їм підходить. Рекомендую знайти таке місце, де є ця можливість.
Вітаю! Я також шукав простий у користуванні та надійний телефон для себе та своєї дружини. Вирішив вибрати SAMSUNG Galaxy Fold 5 12/512Gb Dual Sim Icy Blue https://www.foxtrot.com.ua/uk....ue.html за його відмінну камеру та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
Придбав телефон у відомому інтернет-магазині Фокстрот з високою репутацією, і не пожалкували, телефони відмінної якості. Ми з дружиною в захваті від якості зв'язку та можливості спілкуватися з онуками через відеодзвінки. Сервіс був на висоті, доставка швидка, а ціна прийнятна.
 
Форум Ответственных Собаководов » ВСЁ О СОБАКАХ » Воспитание и послушание » Хочу смартфон самсунг!
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Вверх