Новые сообщения · Популярные темы · Горячие темы · Участники форума · Правила форума · Поиск на форуме · RSS

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Moderator  
Форум Ответственных Собаководов » ОБЪЯВЛЕНИЯ » Барахолка: куплю-продам-отдам даром » Пральні машини Candy
Пральні машини Candy
isiv23789 Дата: Среда, 17.04.2024, 15:09 | Сообщение # 1
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 18
Статус: Offline
Хочу придбати нову пральну машину від бренду Candy. Здається, вони всі майже однакові, але ж є якісь відмінності, про які я, напевно, не знаю. Читав трошки в інтернеті, але там так багато інформації, що голова іде кругом. Може, хтось може мені допомогти? Яка модель краще, на що треба звернути увагу?
 
romasyni Дата: Среда, 17.04.2024, 15:12 | Сообщение # 2
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Статус: Offline
Перш за все треба ретельно подивитись на всі можливі характеристики та особливості різних моделей пральних машин перед покупкою. Щодо бренда Candy, раджу звернути увагу на ефективність прання, клас енергоефективності та водоспоживання. Також важливо подивитися на об'єм барабана та наявність додаткових функцій, які вам можуть знадобитися.
 
isiv23789 Дата: Среда, 17.04.2024, 15:14 | Сообщение # 3
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 18
Статус: Offline
Ви мені допомогли.
А ще таке питання - можна чи ні замовляти таку побутову техніку онлайн? Я ще ніколи не купував щось велике інтернетом і не знаю бажано це робити чи ні.
 
ivaotliva12 Дата: Среда, 17.04.2024, 15:28 | Сообщение # 4
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Статус: Offline
Замовляла онлайн в магазині https://allo.ua/ua/stiralnye-mashiny/proizvoditel-candy/ Алло пральну машину Candy CSO41175TBE/1-S. Ця модель має великий об'єм барабана - до 7 кг різної білизни та речей, високу енергоефективність та водоспоживання класу А+++, а також низький рівень шуму.
Додатково вона оснащена різними програмами прання та можливістю з'єднання зі смартфоном для управління віддалено (Smart-управління Bluetooth та Wi-Fi). За свою ціну вона просто неперевершена. Я особисто використовую цю модель і дуже задоволена функціоналом та дизайном.
 
Форум Ответственных Собаководов » ОБЪЯВЛЕНИЯ » Барахолка: куплю-продам-отдам даром » Пральні машини Candy
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Вверх