Новые сообщения · Популярные темы · Горячие темы · Участники форума · Правила форума · Поиск на форуме · RSS

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Moderator  
Форум Ответственных Собаководов » НАШ ДОСУГ » Беседка » Питання про зелену карту
Питання про зелену карту
LolliiPOP Дата: Среда, 08.05.2024, 07:10 | Сообщение # 1
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Статус: Offline
Розкажіть но мені про що треба знати якщо ти їдеш на своєму авто за кордон і маєш зелену карту? Які правила ти маєш виконувати?
 
tramanh3004123 Дата: Среда, 08.05.2024, 07:28 | Сообщение # 2
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Статус: Offline
aaaaaaaaaaaaaa

https://vuonmaihoanglong.com/
 
Charlitto Дата: Вторник, 14.05.2024, 07:47 | Сообщение # 3
Любитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Статус: Offline
Цитата LolliiPOP ()
Розкажіть но мені про що треба знати якщо ти їдеш на своєму авто за кордон і маєш зелену карту? Які правила ти маєш виконувати?


Перш за все, варто пам'ятати, що зелена картка є обов'язковою для українців, які планують подорожувати країнами Європи. Вона забезпечує вас необхідним страховим полісом на випадок ДТП чи інших непередбачуваних ситуацій.

Але поїздка за кордон - це не лише формальності, а й знання правил дорожнього руху тих країн, куди ви прямуєте. У кожній державі є свої нюанси та особливості, до яких потрібно пристосуватися. Наприклад, у деяких країнах обов'язково потрібно мати аварійний трикутник та світловідбивний жилет, а в інших - достатньо лише аптечки. Крім того, важливо звертати увагу на дорожні знаки та розмітку, адже вони можуть відрізнятися від українських.

Зрештою, подорож авто за кордон - це чудова нагода насолодитися новими краєвидами, познайомитися з культурою інших народів та отримати незабутні враження. На сайті dnepr.express ви можете прочитати статтю
«Зелена картка» та європейські правила дорожнього руху: Що важливо знати перед поїздкою, думаю вам це буде цікаво.
 
Форум Ответственных Собаководов » НАШ ДОСУГ » Беседка » Питання про зелену карту
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Вверх